?> Süper Kampanya : 40 saatlik Hızlı Okuma ve Etkin Öğrenme Atölyesi ile Yaşamınızı Yeniden Kurgulayın - Kişisel Gelişim
Jul 172013
 
646 views

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR

Süper Kampanya : 40 saatlik Hızlı Okuma ve Etkin Öğrenme Atölyesi ile Yaşamınızı Yeniden Kurgulayın

100 metre yarışı değil

Hızlı Okuma, pek çoklarının zannettiği gibi 100 metre yarışlarına benzemez. O bir maratondur. Tempolu bir süreklilik ve dayanıklılık gerektirir. Uzun solukludur. Sunduğu çözümler anlık değil, süreklidir. Size sadece zaman kazandırmakla kalmaz; kişisel ve çevresel farkındalığınızı da geliştirir. Hızlı Okuma sayesinde hem okuduklarınızı, hem de yaşamın kendisini daha hızlı ve daha geniş bir açıdan kavrarsınız. Kendi bedeninizi, kas yapınızı, solunum sisteminizi yakından tanırsınız. Bilinçaltınızla tanışır, onun olağanüstü yeteneklerinden yararlanmanın yollarını öğrenirsiniz. Hayallerinizi somutlaştırır, onları ulaşılabilir hedefler haline getirirsiniz. Kısacası yaşamınızı yeniden tanımlar, onu istediğiniz gibi yönlendirmeye başlarsınız.

speed-read

Bu yıl için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan yeni yıl öğretim başlangıç tarihi: 16 Eylül 2013.

Biz de bu tarihi dikkate alarak, siz gençlerimizin yeni yıl eğitimine tam randımanla giriş yapabilmeniz için 19 Ağustos tarihinde yepyeni bir çalışmaya başlıyoruz.

Hepimiz biliyoruz ki, Hızlı Okuma bir alışkanlıktır ve bu konuyla ilgili eski alışkanlıkların bilinçaltımızdan tamamiyle silinip, yerine yenilerinin işlenmesi gerekir. İşte bu yüzden en az 21 günlük düzenli ve sürekli bir çalışmaya ihtiyaç duyarız.

Bu minimum süreyi gözeterek toplam 4 haftalık bir atölye düzenledik. Bu dört hafta yeni öğretim dönemi başlamadan tamamlanacak. Her hafta 5 gün (Pazartesi-Cuma) ve her gün 2 saatlik (14.00-16.00) çalışmalarla toplam 40 saatlik etkin bir atölye çalışması yapacağız. Sizler hem kuramsal bilgileri bu süre içinde edinecek, hem de her gün yapılması gereken alıştırmaları atölye saatleri içinde bizzat yapabileceksiniz.

Pek çok Hızlı Okuma çalışmasının verimliliğini en fazla etkileyen unsur, katılımcıların atölye dışında mutlaka yapması gereken ek çalışmalardır. Bu ek çalışmaları düzenli şekilde gerçekleştirebilen katılımcılar dönem sonunda büyük bir performans artışı elde ederken, ek çalışmaya zaman ayırma fırsatı bulamayanlar istenen düzeye ulaşmakta zorlanırlar. Bu nedenle, yeni atölyemizi, atölye dışında ek çalışmaya duyulacak ihtiyacı en aza indirecek şekilde düzenledik. 40 saatlik atölye uygulamaları nedeniyle katılımcılarımız atölye dışında zorunlu bir çalışmaya pek fazla gerek duymayacaklar.

Bu atölye çalışmasına kimler katılabilir?

 • Hızlı okumaya gerek duyan yetişkinler
 • Üniversite öğrencileri
 • Üniversiteye hazırlanan gençler
 • Lise Öğrencileri
 • Ebeveynleri ile birlikte katılacak Ortaokul öğrencileri

Bu atölye size neler kazandıracak?

 • Öncelikle ortalama okuma hızınız en azından iki katına çıkmış olacak
 • Artan okuma hızınızla birlikte kavrama hızınız da yükselecek
 • Kişisel ve çevresel farkındalığınızı geliştireceksiniz
 • Diyafram nefesi tekniğini öğrenecek ve uygulayacaksınız
 • Stres denetim tekniklerinden yararlanmayı öğreneceksiniz
 • Tüm vücut kaslarınızı gevşetmeyi öğreneceksiniz
 • Alfa modundan yararlanmayı öğreneceksiniz
 • Hedef belirleme ve başarı için gereken kriterleri ve bunları uygulamayı öğreneceksiniz
 • İmajinasyon yeteneğinizi geliştireceksiniz
 • Olumlama tekniklerini geliştireceksiniz
 • Etkin öğrenme ve bilinçli tekrar yöntemlerini içselleştireceksiniz
 • Kendinizi ve çevrenizi yeni bir bakış açısıyla değerlendirmeye başlayacaksınız

Atölyemize katıldığınızda aşağıdaki araç ve gereçlere ücretsiz olarak sahip olacaksınız:

 • Atölyelerde kullanılacak teorik belgeler ve dosyalar
 • Gerekli alıştırma belgeleri
 • Katılım ve verimlilik izleme belgeleri
 • Tempo ve imajinasyon MP3’leri
 • Hızlı Okuma Bilgisayar Programı ve gerekli şifreler

Gamet Gelişim Hızlı Okuma ve Etkin Öğrenme Atölye çalışmalarını tamamladığınızda, yaptığınız çalışmaları belgelemek üzere adınıza bir “Gamet Gelişim Hızlı Okuma ve Etkin Öğrenme Atölyesi Katılım Belgesi” düzenleyeceğiz.

Asıl değeri 1200 TL olan bu paket çalışma ve malzemeler için ön ödeme olarak kişi başına sadece 100TL ödeyeceksiniz. Evet, bu bir ön ödeme. Ancak bu kampanya uygulamasında, sizden her hangi bir başka ödeme talep etmeyeceğiz. Yani daha atölye başlamadan 1100TL kar etmiş olacaksınız. Bu özel indirim sayesinde atölye saati başına ödeyeceğiniz tutar sadece 2.5TL´dir.

Bu akıl almaz indirimi niçin yaptığımızı merak etmiş olabilirsiniz. Haklısınız. Biz bir ticari firmayız ve emeğimizin karşılığını almak en doğal hakkımızdır. Ancak bu çalışmayı pilot olarak ve firmamızı daha geniş kitlelere tanıtmak amacıyla yapıyoruz. Emin olun ki, bu atölyenin bu fiyattan bir daha tekrarı olmayacak. İleride bazı promosyonlar yapsak bile, bu kadar kapsamlı bir atölye için %83 düzeyinde olağanüstü bir indirim yapmayı kesinlikle düşünmüyoruz.

Bu benzersiz fırsattan yararlanmak istiyorsanız, acele edin ve yerinizi ayırtmak için ön ödemenizi yapın. Unutmayın ki bu tür fırsatlarla her zaman karşılaşılmaz! Bu nedenle, siz de bu fırsatı değerlendirin ve Hemen başvurun!

40 saatlik Hızlı Okuma ve Etkin Öğrenme Atölyesi
Atölye Programımız:
19-23 Ağustos 2013
26-30 Ağustos 2013
02-06 Eylül 2013
09-13 Eylül 2013

Saatler: (14.00-16.00) veya (18.00-20.00)

Atölyenin Yeri
Kadıköy Rasimpaşa Mahallesi Çeltikçi Sokak

Bilgi ve Başvuru için Aşağıdaki Telefonlarımızı Arayın:
0216 450 5784 -85
0533 472 7723
0533 339 0959

Gamet Gelişim

Dikkat! Bu kampanya sona erdiği için yukarıda verilen süre ve fiyatlar artık geçerli değildir. Bilginize…

(825 kez okundu)

  5 Responses to “Süper Kampanya : 40 saatlik Hızlı Okuma ve Etkin Öğrenme Atölyesi ile Yaşamınızı Yeniden Kurgulayın”

 1. […] Ayrıntılara şuradan ulaşabilirsiniz:  http://hizliokuma.gamet.com.tr/2013/07/17/super-kampanya-40-saatlik-hizli-okuma-ve-etkin-ogrenme-ato… […]

 2. […] Not: Önizleme Yöntemi, Hızlı Okuma atölyelerimizde işlediğimiz konulardan sadece birisidir. Hızlı Okuma, sadece size zaman kazandırmakla kalmaz, kavrama ve öğrenme düzeyinizi de geliştirir. 19 Ağustosta başlayacak Hızlı Okuma ve Etkin Öğrenme atölyemizden siz de yararlanmak isterseniz, hemen bizi arayın: 0216 450 5784 – 0533 339 0959 – 0533 472 7723 Ayrıntılara web adresimizden de ulaşabilirsiniz : http://hizliokuma.gamet.com.tr/super-kampanya-40-saatlik-hizli-okuma-ve-etkin-ogrenme-atolyesi-ile-… […]

 3. […] yazı, 19 Ağustos günü başlattığımız “40 saatlik Hızlı Okuma ve Etkin Öğrenme” atölyesinde işlediğimiz konulardan biridir. Yazıda, ders sırasında yaptığımız […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)

%d bloggers like this:
Read previous post:
Kadıköy Rasimpaşa Mahallesi Gönüllü Evi Hızlı Okuma Projesi Devam Ediyor

Kadıköy Rasimpaşa Mahallesi Gönüllü Evi Hızlı Okuma Projesi Devam Ediyor 1 Temmuz'da başlattığımız Hızlı Okuma Atölyesi çalışmalarımız devam ediyor. İlk...

Close