?> Alfatrans Hızlı okuma Atölyesi - Gamet Gelişim Akademisi

Alfatrans Hızlı Okuma Atölyesi

 
2,375 views

Daha önce 2 ayrı tip olarak düzenlediğimiz Hızlı Okuma atölyelerini “Alfatrans Hızlı Okuma Atölyesi” adı altında birleştirdik.

AlfaTrans Hızlı Okuma Atölyesi: Bu 8 saatlik atölyede hem klasik atölye çalışmaları yapılmakta, hem de katılımcıların bilinçaltı, yapılan çalışmalara uygun bir yapıya yönlendirilmektedir. Dileyen katılımcılarımız, isterlerse, sadece klasik yöntem kullanarak ta çalışmalarını sürdürebilirler.

Katılımcıların Hızlı Okumayı bir davranış biçimi haline getirebilmesi için, atölye dışında da günlük en az 1 saatlik ek bir çalışma yapmaları gerekir. Atölye dışındaki bu çalışmalar, Hızlı Okumanın otomatik bir davranış biçimine dönüşmesi için, en az 21, tercihan 30 gün boyunca aksatılmadan sürdürülmelidir.

Alfatrans Hızlı Okuma Atölyesi programımız Pazar günleri 10.00-19.00 saatleri arasında tekrarlanacaktır.

İsteyen katılımcılarımız, etüd çalışmalarımıza da katılabilirler. Etüd çalışmaları Salı ve Perşembe günleri Saat 19.00-21.00 saatleri arasında yapılacaktır. Etüd çalışmaları sırasında gözlemci ve danışmanlarımız katılımcılarımıza yardımcı olacaktır.

Temel bilgilendirme çalışmalarının sonrasında, dileyen katılımcılarımız, çalışmalarını, özel olarak hazırladığımız ve kendi bilgisayarlarına yükleyecekleri bilgisayar programının desteğiyle de sürdürebilirler.

Alfatrans Hızlı Okuma Atölyesi çalışmalarında  nefes, kasların denetlenmesi, algı alanının genişletilmesi ve kavrama çabukluğunun geliştirilmesi çalışmaları da yapılacaktır.

2013 yılı itibariyle Hızlı Okuma Atölye çalışmalarımızda,  %50 promosyon uyguluyoruız. Bu nedenle katılımcılarımız toplam 500TL yerine sadece 250TL ödemektedirler. Etüd çalışmaları, bilgisayar programı, MP3 ses kayıtları ve dokümantasyon için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

Uygulama çalışmaları sırasında yoğun bir şekilde MP3 ses kayıtları kullanacağız. Size ücretsiz olarak vereceğimiz bu ses kayıtlarını alıştırmalar sırasında da rahatça dinleyebilmeniz için yanınızda MUTLAKA bir stereo MP3-çalar getirmeyi unutmayın.

İnternet üzerinden ücretsiz olarak  indirip kurmanızı sağlayacağımız özel bilgisayar programını ev çalışmalarınızda da kullanabileceksiniz. Ayrıca etüd saatleri için kendi dizüstü bilgisayarınızı atölyeye getirebilir ve etüd çalışmalarınızda bu bilgisayara kuracağınız programdan yararlanabilirsiniz. Bilgisayar programını kullanıp-kullanmamak tamamen sizin kişisel tercihinize bağlıdır.

Nefes ve Alfatrans alıştırmaları sırasında sıkıntı yaşamamak için lütfen rahat kıyafetlerle geliniz.

Bilimsel Anlayarak Hızlı Okuma (HO) Eğitiminin doğru adresi Gamet Gelişim‘dir.

Süre: 8 saat – (10:00 – 19:00)
Ücret: 250TL
Adres: Çeltikçi Sokak Yalı Ap No:3 Giriş kat Kadıköy-İstanbul
(Deniz Otelin arkasındaki sokak)
Telefon: 0216 450 5784
GSM: 0533 472 7723 – 0533 339 0953
Eposta: gelisim@gamet.com.tr
Web: http://www.gamet.com.tr

 

 Posted by at 6:55 pm

  3 Responses to “Alfatrans Hızlı Okuma Atölyesi”

  1. […] Not: 20 Ocak ve 27 Ocak tarihlerinde tam günlük Hızlı Okuma Atölyeleri yapıyoruz. Ayrıntılar için tıklayın:  Hızlı Okuma Atölyeleri […]

  2. […] Not: Hızlı Okuma Atölyelerimiz devam ediyor. Ayrıntılar için Tıklayın! […]

  3. […] 27 Ocak: Hızlı Okuma Atölyesi: 1 gün (Toplam sekiz saat) […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: