?> Hızlı Okuma Seminerlerimiz Devam Ediyor - Kişisel Gelişim
Dec 182010
 
1,888 views

Hızlı Okuma Seminerlerimiz Devam Ediyor

Hızlı Okuma Seminerlerimiz Devam Ediyor18 Aralık 2010 tarihinde, hızlandırılmış bir HIZLI OKUMA semineri gerçekleştirdik.

Özellikle Üniversitelerimize yönelttiğimiz elektronik çağrılar yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ancak, seminer tarihimiz sınav dönemleriyle çakıştığı için bir çok kişi, katılmak istediği halde, zamanının bu seminer için uygun olmadığını belirttiler.

Seminerimizin kısıtlı bir sürede duyurulmasında bize destek olan Kadir Has Üniversitesi Öğretim üyelerinden Sayın Prof. Dr. Zuhal Ulusoy’a ve Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim üyelerinden Sayın Dr. Kenan Sayacı’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İki saat olarak belirlediğimiz seminer süresini, katılımcıların yoğun ilgisi nedeniyle bir saat uzattık. Buna rağmen, aktarabildiklerimiz sadece konunun ana başlıkları ve özeti olabildi.

Hızlı Okuma, aslında, 40 saatlik ve 4 haftaya yayılan bir kurs ile maksimum verimliliğine ulaşabiliyor. 2011 yılında bu kurslara da başlayacağız. 40 saatlik kursumuzun yanısıra 20 ve 10 saatlik seçenekler de yer alacak. Hafta sonu programlarımız 5 saat x 2 günlük; hafta içi programlarımız ise 2 saat x 5 günlük (bir haftalık ve iki haftalık) çalışma modellerini esas alacak.

Hızlı Okuma çalışmalarımıza katılmak isteyenler http://www.gamet.com.tr/promosyon/index.php adresindeki formu doldurarak taleplerini bize iletebilirler.

Ahmet Aksoy – 18.12.2010

  One Response to “Hızlı Okuma Seminerlerimiz Devam Ediyor”

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Read previous post:
Hızlı Okuma Seminerimiz Başarıyla Tamamlandı

Hızlı Okuma Seminerimiz Başarıyla Tamamlandı İlk bölümünü 6 Kasım 2010 Cumartesi günü yaptığımız Hızlı Okuma Seminerimizin ikinci bölümünü 14 Kasım...

Close