?> Hızlı Okuma Atölyesi İzlenimleri - Gamet Gelişim Akademisi
Feb 042013
 
2,170 views

Hızlı Okuma Atölyesi İzlenimleri

Hızlı Okuma Atölyesi İzlenimleri
3 Şubat 2013 Pazar günü, tam günlük Hızlı Okuma Atölyesi çalışmamızı yaptık.

Bu çalışmamızda, katılımcılarımızın belli aralarla alfatrans moduna (alfa modu) girmelerini ve tüm kas sisteminin gerilimden arındırılmasını sağladık. Katılımcılarımız, ayrıca, klasik hızlı okuma alıştırmaları yaptılar.  Göz kaslarının geliştirilmesi ve çevikleştirilmesi, Aktif Görme Alanının genişletilmesi, yanlış inançlarla ve okuma frenleriyle başa çıkılması için neler yapılması gerektiğini gösterdik. Bütün bu çalışmaları, teorik bilgilerle pekiştirdik.

Asıl kazanımın daha kısa sürede daha çok okuma yapmak değil; farkındalık düzeyinin geliştirilmesi olduğunu tekrar tekrar vurguladık.

Katılımcılarımız, hızlı okumayı otomatik bir davranış biçimi haline dönüştürebilmek amacıyla kendilerine gösterdiğimiz temel çalışmaları 30 gün boyunca devam ettirecekler.

Sonuçları değerlendirmek amacıyla bir ay sonra tekrar buluşmak üzere sözleştik. Elde edilen gelişme seviyelerini, sizlerle de paylaşacağız.

Alfatrans destekli Hızlı Okuma Atölyelerimiz yoğunlaşarak devam edecek.

Sizleri de bekliyoruz.

Ahmet Aksoy

 

  One Response to “Hızlı Okuma Atölyesi İzlenimleri”

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Read previous post:
Dil Kalıpları – 5

Gamet Gelişim Akademisi Dil kalıpları no.5 Bakış açısını genişletmek Bu dil kalıbı ile karşımızdaki kişiyi istediğimiz konuda düşünmeye yönlendiriyoruz. Can you...

Close