?> Gamet Group Bülteni Yayın Hayatına Başladı - Kişisel Gelişim
Nov 302013
 
1,883 views

Gamet Group Bülteni Yayın Hayatına Başladı

Gamet Group Bülteni Yayın Hayatına BaşladıGamet, bildiğiniz gibi esas itibariyle Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir firma.

 Bu güne kadarki çalışmalarımız sırasında yaptığımız gözlemler ve elde ettiğimiz deneyimler, sektörümüzün içinde bulunduğu etik koşullara bağlı olarak müşteri ilişkileri, farkındalık, iletişim, etkin öğrenme gibi konularda hem kişisel hem de kurumsal eğitime duyulan büyük bir ihtiyacı ortaya çıkardı. Bu ihtiyaç her geçen gün daha da büyüyor.

İşte bu nedenle, yeni çalışma döneminde hem mesleki, hem de kişisel ve kurumsal gelişime yönelik birikimlerimizi “Gamet Group Bülteni” adı altında sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Sizler, yani bu sektörün emekçileri, bu toz-duman içinde hem ekmeğini kazanmanın peşinde olup, hem de haysiyetinden ödün vermemek için direnen arkadaşlarımız..

Sizler, yani güvenilir danışmanlara ihtiyaç duyan küçük ya da büyük mülk sahipleri…

Sizler, yani birikimlerini sağlıklı ve namuslu bir şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcılar…

Sizler, yani kısıtlı bütçeleriyle ay sonunu getirmek için ekonomi cambazı haline gelen kiracılar…

Sizler, yani herkes…

Gamet Group Bülteni‘nde, web sitelerimizde yayınlamakta olduğumuz bazı yazı ve görselleri, gayrimenkul haber ve yorumlarıyla harmanlayıp PDF formatında bir araya getirdik.

Böylece hem gayrimenkul sektörüne, hem de kişisel gelişim ve farkındalık konusuna yönelik bir çok belge görsel bir çerçevede bir araya gelerek kaynaştı.

Şimdilik bu bülteni aylık olarak yayınlamayı planlıyoruz. Ancak talebe veya ihtiyaçlara bağlı olarak arada sürprizler yapabiliriz. Böylelikle yeri geldiğinde çok daha sık aralıklarla ve daha yoğun bir içerikle sizlerle buluşmamız mümkün olabilir.

Çevremizde gözlediklerimiz, ekonomik gidişatın seyrine bakarak sezdiklerimiz, yerli ve yabancı kaynaklardan derlediğimiz bilgiler bu bültende yer alacak.

Bültenimiz, aslında hepimizin bildiği, ama farkındalık sınırlarımızın dışında kalmış küçük ayrıntıları dile getirecek.

Sizlere bir nebze de olsa bir şeyler anımsatabilir, bir bilgi iletebilir, ya da bazı duygu ve düşüncelerin fitilini ateşleyebilirsek ne mutlu bize…

Hem bilginin hem de duyguların paylaşıldıkça büyüdüğüne inanıyoruz. Eğer siz de bu inancımızı paylaşıyorsanız, birlikte çok güzek şeyler yapma şansını yakalayabiliriz.

Önerilerinizi, eleştirilerinizi, bilgi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bültenimize http://www.gamet.com.tr/bultenbasvur adresinden üye olabilirsiniz.

Eski ve yeni bültenlerimizi  http://gametgelisimbulten.wordpress.com adresinden indirebilirsiniz.

Bize eposta ile ulaşmak isterseniz,gelisim@gamet.com.tr veya ahmetaksoy@gamet.com.tr adreslerini kullanabilirsiniz.

İlk bültenimizi indirmek için burayı tıklayın: http://www.gamet.com.tr/bultenler/gametgroup-01.pdf

Katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

Gamet Group

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Read previous post:
Yüzünüzde Neler Yazdığını Siz de Okuyabilirsiniz

Yüzünüzde Neler Yazdığını Siz de Okuyabilirsiniz Pek dikkat etmemiş olsak ta insan yüzleri genellikle asimetriktir. Yüz okuma (fizyognomi) bu farklılığın...

Close