?> Gamet Gelişim Bülteni 4. sayı (Özel Sayı) - Gamet Gelişim Atölyesi
Nov 112012
 
2,243 views

Gamet Bülten Sayı:4

Bu sayımız özel olarak “Başarı ve Motivasyon” ve Hedef Belirleme Kriterleri konularını kapsıyor.

İndirmek için kapak resmini veya bu satırı tıklayabilirsiniz.

Bu özel sayı, Kişisel Gelişim açısından temel niteliğindeki konuların birlikte ele alınması ve seçilen hedeflere başarıyla ulaşmanın püf noktalarını inceliyor.

Farkındalık, kendini ve çevreyi tanıma, gerçeklerle yüzleşme ve benzeri uygulamalarda kullanılacak Tepeleme, Yaratıcı İmgeleme gibi yöntemlerle ilgili yazılarımız da yeni sayılarımızda ele alınmaya devam edecek.

Özellikle 3. sayımızın ilk iki sayıya oranla çok daha büyük ilgi görmesi bizi sevindirdi. Çünkü bu, sizlere daha doyurucu bir içerik sunabilmek ve sizlerle daha etkin bağlantılar kurabilmek açısından yol almakta olduğumuzun önemli bir kanıtı.

Bu sayının daha fazla ilgi çekeceğini umuyoruz. Başarıya giden yolu aydınlatmaya yönelik çalışmalarımızı, yoğunlaşarak sürdüreceğiz.

PDF formatındaki tüm bültenlerimize Bültenler bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Gamet Gelişim

 

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Read previous post:
Yunuslar İnsanlar Kadar Zeki mi?

(Aşağıdaki yazı Sn Aysu Azak tarafından gönderilmiştir.) Yunuslar -Yunusların (deniz memelileri) insanlardan sonra en parlak beyne sahip olduğu belirlendi. Daily...

Close