?> 8-15 Yaş Grubundaki Öğrenciler için Hızlı Okuma ve Başarı Atölyesi - Hızlı Okuma Atölyesi
Jan 202013
 
1,993 views

8-15 Yaş Grubundaki Öğrenciler için Hızlı Okuma ve Başarı Atölyesi

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR

8-15 Yaş Grubundaki Öğrenciler için Hızlı Okuma ve Başarı Atölyesi

Yarıyıl tatilini değerlendirmek isteyenler için yeni bir çalışma programı hazırladık.

Bu programda 8-15 yaş grubundaki öğrenciler için Hızlı Okuma, Etkin Ders Çalışma, Kendine Güven ve Başarı konuları yer alıyor.

Bu amaçla, iki haftalık zaman dilimi için, haftada 3 gün ve günde iki saatlik atölyeler oluşturduk. Toplam  12 saatlik atölye çalışmamız ağırlıklı olarak Hızlı Okumaya yönelik olsa da, Etkin Ders Çalışma ve Kendine Güven konularıyla ayrıca pekiştirilecek. Böylece,  Başarıya ulaşmanın önemli ipuçları atölye katılımcılarımızla paylaşılmış olacak.

Çocuklara yönelik Hızlı Okuma eğitimleri, yetişkinlere göre olanlara kıyasla çok daha fazla emek ve enerjiye gereksinim duyuyor. Buna rağmen, 2013 yılı promosyon çalışması kapsamında bu çalışmanın ücretini de toplam 250TL ile sınırladık. Bu atölyenin asıl fiyatı kişi başına 1500TLdir. Dolayısı ile 1250TLlik bir indirim sözkonusu.  Yani promosyon oranımız %83 seviyesinde.

Çocuklarının geleceğine yatırım yapmak isteyen ebeveynlerin, sadece yarıyıl tatili için geçerli olan bu fırsatı değerlendirmelerini umuyoruz.

Dikkat! Bu kampanya sona erdiği için yukarıda verilen süre ve fiyatlar artık geçerli değildir. Bilginize…

  2 Responses to “8-15 Yaş Grubundaki Öğrenciler için Hızlı Okuma ve Başarı Atölyesi”

  1. […] 8-15 Yaş Grubundaki Öğrenciler için Hızlı Okuma ve Başarı Atölyesi […]

  2. […] 8-15 Yaş Grubundaki Öğrenciler için Hızlı Okuma ve Başarı Atölyesi […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Read previous post:
Dil Kalıpları

(Dil kalıpları ve dil kalıpları uygulama örnekleri ile ilgili yazılarıma aslında önceki web sitemizde (www.axtelsoft.com)  2011 yılı ortalarında başlamış ve...

Close